Asta (576)

House Sale: Libri antichi

Biblia ad vetustissima exemplaria

 nunc recens castigata. In quibus, praeter ea quae subsequens Praefatio indicat, capita singula ita versibus distincta sunt, ut numeri praefixi, Lectorem non remorentur, & loca quaesita tanquam digito demostrent, Venetiis: apud Damianum Zenarum, 1599 (al frontespizio) Venetiis: Altobellus Salicatius excudebat, 1599. Legatura coeva con titolo calligrafico al dorso. Alcune cc. restaurate tra cui il frontespizio. Fioriture sparse. Numerose illustrazioni xilografiche nel testo

House Sale: Libri antichi
gio 24 SETTEMBRE - gio 8 OTTOBRE 2020