Asta (1298)

La Collezione Bucciarelli: libri antichi ed incunaboli

Johann Burkhard Mencke

Dissertationes literariae

 Lipsiae: apud Io. Christianum Martini, 1734. In-8° (180x120 mm). [20], 320 p.
...Olim seorsim publicatas, nunc in vnum corpus redegit, et cum sua De Romanorum ueterum stipendiis militaribus dissertatione edidit, Frid. Otto Menckenius, Io. Burch. fil.
Legatura cartonata coeva con titolo calligrafico al dorso, difetti, strappi, staccata al morso anteriore. Forti bruniture

mar 6 DICEMBRE - mer 14 DICEMBRE 2022