Asta (576)

House Sale: Libri antichi

Lotto di due libri d'epoca di argomento filosofico

 Institutiones Philosophicae ad studia theologica potissimun accomodate auctores Fr.co Jacquier […] Physicae. Pars I, Venetiis, apud Simonem Occhi, 1785 (legatura cartonata coeva con titolo calligrafico al dorso; fioriture sparse); Philosophia iuxta inconcussa tutissimaque Divi Thomae Dogmata logicam, physicam, moralem et matephysicam. Quatuor Temis complectens Autore P.F. Antonio Goudin […] Tomus primus: Logica […] Bononiae, Typis Iosephi Longi 1686 (legatura coeva, macchie ai piatti, titolo calligrafico al dorso, tagli spruzzati) (2)

House Sale: Libri antichi
gio 24 SETTEMBRE - gio 8 OTTOBRE 2020