Asta (710)

Asta 206 - Libri Antichi

Johann Heinrich Alsted

Thesaurus chronologiŠ

 in quo Universa temporum & historiarum series in omni vitŠ genere ita ponitur ob oculos, ut fundamenta ChronologiŠ ex S. literis & calculo astronomico eruantur, & deinceps tituli homogenei in certas classes memoriae causa digerantur. Editio secunda limata, & aucta. In-8║ (196x130 mm) 592, [32] p. Marca tipografica al frontespizio. Frontespizio e testo in cornice. Legatura in piena pergamena con titolo calligrafico al dorso. Bruniture generalizzate

Asta 206 - Libri Antichi
gio 15 APRILE - mar 27 APRILE 2021