Asta (1298)

La Collezione Bucciarelli: libri antichi ed incunaboli

305

Orazio Torsellini

 Patavii: Typis Jo. Manfrč Seminarii Typographus, 1775. In-12° (160x95 mm). 477, [3] p.
...Nunc vero ex aliis Scriptoribus; de quibus in Praefatione, purgatae, auctae, et ad usum seminarii patavini accomodatae
Legatura in piena pergamena con titolo calligrafico al dorso. Fioriture e bruniture diffuse, strappetto al frontespizio

mar 6 DICEMBRE - mer 14 DICEMBRE 2022