Asta (1466)

Artista caravaggesco, sec. XVII

FILOSOFO
olio su tela, cm 99,5x134

Caravaggesque Artist, 17th century
A PHILOSOPHER
oil on canvas, cm 99,5x134

Dipinti antichi
mar 23 MAGGIO 2023