Asta (107)

Leges novae reipublicae genuen...Genuae, Apud Marcum Antonium Bellonum, 1576

 In-folio antico. Legatura coeva in pergamena floscia.Ex libris di antica provenienza al frontespizio e al contropiatto. Bruniture.

Libri Antichi e Rari
mer 15 NOVEMBRE 2017