Asta (710)

Asta 206 - Libri Antichi

Decretorum collectanea ex varia copiosaque scriptorum ecclesiasticorum

 tum vetustate, cum eruditione vitaeque sanctimonia maxime insignium, receptorum videlicet, Pontificum item Romanorum, Conciliorum oecumenicorum denique supellectile per dn. Gratianum in gratiam rei ecclesiasticae concinnata, ac suis classibus distincta, [Parigi] : apud Sebastianum Niuellium, sub Ciconiis, 1552. Il luogo di stampa si ricava dall'editore. In-8° (178x130 mm). [104], 284 c. Iniziali xilografiche. Legatura in piena pergamena, con titolo calligrafico al dorso, ampie macchie al piatto, fioriture sparse

Asta 206 - Libri Antichi
gio 15 APRILE - mar 27 APRILE 2021