Asta (710)

Asta 206 - Libri Antichi

Edme Pourchot

Institutiones philosophicae ad faciliorem veterum

 ac recentiorum philosophorum lectionem comparatae. Tomus tertius, qui physicam specialem comprehendit (170x80 mm). 502, [2] p., [19] c. di tav. calcografiche ripiegate numerate 16-34. Legatura in piena pergamena con titolo calligrafico al dorso, arrossata con mende. Bruniture marginali

Asta 206 - Libri Antichi
gio 15 APRILE - mar 27 APRILE 2021