Asta (1298)

La Collezione Bucciarelli: libri antichi ed incunaboli

 Antuerpiae: sumptibus Remondinianis, 1780, 2 voll. (di 4). In-12° (175x105 mm). Pars Verna XXIII, 600, CCCXXIV p. - Pars Aestiva XXIII, 612 CCIXXXVIII p.
...S. Pii V pontificis maximi jussu editum, Clementis VIII et Urbani VIII auctoritate recognitum, cum officiis sanctorum novissime per summos pontifices usque ad hanc diem concessis. In quatuor anni tempora divisum
Legature coeve in mz. pelle con evidenti difetti. Fioriture, macchie (2)

mar 6 DICEMBRE - mer 14 DICEMBRE 2022